90,00 €
133,00 €
Am Günstigsten179,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Trésor
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
90,00 €
| Artikel | Lancôme Trésor Eau de Parfum 30 ml |
| Marke | Lancôme |
| Kollektion | Trésor |
| EAN | 3147758034905 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 30 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Lelietje-van-dalen, Muskus, Vanille, Perzikbloesem, Rozenblaadjes, Iris, Abrikoosbloesem, Heliotroop, Sandelhout |
| Preis pro Einheit | 300,00 € pro 100 ml |