Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Teint Idole Ultra Wear
Foundation - 30 ml
Foundation - 30 ml
61,00 €
| Artikel | Lancôme Teint Idole Ultra Wear Foundation 455W - W |
| Marke | Lancôme |
| Kollektion | Teint Idole Ultra Wear |
| Farbe | 455W - W |
| EAN | 3614273676069 |
| Kategorie | Gezichtsmake-up |
| Produkttyp | Foundation |
| Volumen | 30 ml |
| Preis pro Einheit | 203,33 € pro 100 ml |