80,00 €
124,00 €
129,01 €
Am Günstigsten172,99 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Idôle
Eau de Parfum - 25 ml
Eau de Parfum - 25 ml
80,00 €
| Artikel | Lancôme Idôle Eau de Parfum 25 ml |
| Marke | Lancôme |
| Kollektion | Idôle |
| EAN | 3614272639638 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 25 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Provençaalse roos, Bergamot, Vanille, Peer, Indiase jasmijn, Witte muskus, Turkse roos |
| Preis pro Einheit | 320,00 € pro 100 ml |