141,99 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Absolue The Eye Cream
Oogcrème - Gevoelige huid, Droge huid - 20 ml
Oogcrème - Gevoelige huid, Droge huid - 20 ml
141,99 €
| Artikel | Lancôme Absolue The Eye Cream Oogcrème 20 ml |
| Marke | Lancôme |
| Kollektion | Absolue The Eye Cream |
| EAN | 3614274160659 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Oogcrème |
| Volumen | 20 ml |
| Hauttyp | Gevoelige huid, Droge huid |
| Preis pro Einheit | 709,95 € pro 100 ml |