244,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Absolue Rose 80
Gezichtsemulsie - Alle huidtypes - 100 ml
Gezichtsemulsie - Alle huidtypes - 100 ml
244,00 €
| Artikel | Lancôme Absolue Rose 80 Gezichtsemulsie 100 ml |
| Marke | Lancôme |
| Kollektion | Absolue Rose 80 |
| EAN | 3614274142624 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsemulsie |
| Volumen | 100 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Behälter | Flacon |
| Preis pro Einheit | 244,00 € pro 100 ml |