36,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancaster Self Tan
Zelfbruinende body Gel - Alle huidtypes - 125 ml
Zelfbruinende body Gel - Alle huidtypes - 125 ml
36,00 €
| Artikel | Lancaster Self Tan Zelfbruinende body Gel 125 ml |
| Marke | Lancaster |
| Kollektion | Self Tan |
| EAN | 3616304177958 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Zelfbruinende body Gel |
| Volumen | 125 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Gel |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 28,80 € pro 100 ml |