Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Mimosa
Eau de Parfum - 40 ml
Eau de Parfum - 40 ml
101,70 €
| Artikel | Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Mimosa Eau de Parfum 40 ml |
| Marke | Kenzo |
| Kollektion | Flower by Kenzo Ikebana Mimosa |
| EAN | 3274872469365 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 40 ml |
| Behälter | Spray |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 254,25 € pro 100 ml |