84,00 €
115,00 €
Am Günstigsten153,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS ALIVE
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
153,00 €
| Artikel | Hugo Boss BOSS ALIVE Eau de Parfum 80 ml |
| Marke | Hugo Boss |
| Kollektion | BOSS ALIVE |
| EAN | 3614228830393 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 80 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Appel, Vanille, Jasmijn, Sandelhout |
| Preis pro Einheit | 191,25 € pro 100 ml |