Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/af/30/02/1751409326/887167570153-1.jpg?ts=1751409326)
Estée Lauder Perfectionist Pro
Gezichtsserum - 50 ml
Gezichtsserum - 50 ml
179,00 €
| Artikel | Estée Lauder Perfectionist Pro Gezichtsserum 50 ml |
| Marke | Estée Lauder |
| Kollektion | Perfectionist Pro |
| EAN | 0887167570153 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsserum |
| Volumen | 50 ml |
| Preis pro Einheit | 358,00 € pro 100 ml |