72,00 €
110,00 €
Am Günstigsten142,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Elie Saab Le Parfum Lumière
Eau de Parfum - 90 ml
Eau de Parfum - 90 ml
142,00 €
| Artikel | Elie Saab Le Parfum Lumière Eau de Parfum 90 ml |
| Marke | Elie Saab |
| Kollektion | Le Parfum Lumière |
| EAN | 7640233340721 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 90 ml |
| Textur | Vloeibaar |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Tuberoos, Muskus, Oranjebloesem, Amberhout, Patchoeli |
| Preis pro Einheit | 157,78 € pro 100 ml |