72,00 €
Am Günstigsten110,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Elie Saab Le Parfum
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
72,00 €
| Artikel | Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum 30 ml |
| Marke | Elie Saab |
| Kollektion | Le Parfum |
| EAN | 7640233340004 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 30 ml |
| Duftfamilie | Oriëntaals |
| Duftnoten | Ceder, Jasmijn, Roos, Patchoeli |
| Preis pro Einheit | 240,00 € pro 100 ml |