72,00 €
110,00 €
Am Günstigsten142,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Elie Saab Le Parfum Essentiel
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
72,00 €
| Artikel | Elie Saab Le Parfum Essentiel Eau de Parfum 30 ml |
| Marke | Elie Saab |
| Kollektion | Le Parfum Essentiel |
| EAN | 7640233340042 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 30 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 240,00 € pro 100 ml |