50,00 €
68,00 €
Am Günstigsten88,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dsquared2 Wood pour Femme
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
50,00 €
| Artikel | Dsquared2 Wood pour Femme Eau de Toilette 30 ml |
| Marke | Dsquared2 |
| Kollektion | Wood pour Femme |
| EAN | 8011003845569 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Toilette |
| Volumen | 30 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Witte houtsoorten, Magnolia, Ceder, Lelietje-van-dalen, Osmanthus, Jasmijn, Siciliaanse mandarijn, Ambroxan |
| Preis pro Einheit | 166,67 € pro 100 ml |