Am Günstigsten28,00 €
34,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Color WOW Styling
Haarspray - Normale huid - 150 ml
Haarspray - Normale huid - 150 ml
28,00 €
| Artikel | Color WOW Styling Haarspray 150 ml |
| Marke | Color WOW |
| Kollektion | Styling |
| EAN | 5060150185250 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Haarspray |
| Volumen | 150 ml |
| Hauttyp | Normale huid |
| Textur | Vloeibaar |
| Behälter | Spray |
| Preis pro Einheit | 18,67 € pro 100 ml |