15,00 €
28,00 €
Am Günstigsten28,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Color WOW Care
Conditioner - Normale huid - 250 ml
Conditioner - Normale huid - 250 ml
28,00 €
| Artikel | Color WOW Care Conditioner 250 ml |
| Marke | Color WOW |
| Kollektion | Care |
| EAN | 5060150185113 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Conditioner |
| Volumen | 250 ml |
| Hauttyp | Normale huid |
| Textur | Crème |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 11,20 € pro 100 ml |