31,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/62/b4/cb/1738728338/prd-front-1114964-954x1192.jpg?ts=1738728338)
Color WOW Care Dream Cocktail
Conditioner - Normale huid - 200 ml
Conditioner - Normale huid - 200 ml
31,00 €
| Artikel | Color WOW Care Dream Cocktail Conditioner 200 ml |
| Marke | Color WOW |
| Kollektion | Care Dream Cocktail |
| EAN | 5060150185144 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Conditioner |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Normale huid |
| Preis pro Einheit | 15,50 € pro 100 ml |