17,00 €
29,50 €
Am Günstigsten41,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/6b/5c/cb/1742434326/clinique_take_the_day_off_make_up_remover_200_ml_0020714699604_209645_20250319065106.jpg?ts=1742434326)
Clinique Take The Day Off
Make-up remover - Alle huidtypes - 200 ml
Make-up remover - Alle huidtypes - 200 ml
41,50 €
| Artikel | Clinique Take The Day Off Make-up remover 200 ml |
| Marke | Clinique |
| Kollektion | Take The Day Off |
| EAN | 0020714699604 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Make-up remover |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 20,75 € pro 100 ml |
