46,00 €
47,50 €
Am Günstigsten74,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Superdefense
Dagcrème - Vette huid, zz - Onzuivere huid - 30 ml
Dagcrème - Vette huid, zz - Onzuivere huid - 30 ml
46,00 €
| Artikel | Clinique Superdefense Dagcrème 30 ml |
| Marke | Clinique |
| Kollektion | Superdefense |
| EAN | 0020714904401 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dagcrème |
| Volumen | 30 ml |
| LSF | 25 |
| Hauttyp | Vette huid, zz - Onzuivere huid |
| Preis pro Einheit | 153,33 € pro 100 ml |
