15,00 €
28,00 €
42,50 €
59,00 €
Am Günstigsten81,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Moisture Surge
Gezichtsgel - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtsgel - Alle huidtypes - 50 ml
42,50 €
| Artikel | Clinique Moisture Surge Gezichtsgel 50 ml |
| Marke | Clinique |
| Kollektion | Moisture Surge |
| EAN | 0192333066935 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsgel |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Gelcrème |
| Preis pro Einheit | 85,00 € pro 100 ml |
