49,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Eau Dynamisante
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
49,50 €
| Artikel | Clarins Eau Dynamisante Bodylotion 200 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Eau Dynamisante |
| EAN | 3666057025860 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodylotion |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Lotion |
| Duftfamilie | Chypre |
| Preis pro Einheit | 24,75 € pro 100 ml |