66,00 €
Am Günstigsten92,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Body Fit Active
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
66,00 €
| Artikel | Clarins Body Fit Active Bodycrème 200 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Body Fit Active |
| EAN | 3666057201158 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodycrème |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 33,00 € pro 100 ml |