51,00 €
81,00 €
78,00 €
113,00 €
108,00 €
Am Günstigsten130,00 €
139,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé Nomade
Eau de Parfum - 20 ml
Eau de Parfum - 20 ml
51,00 €
| Artikel | Chloé Nomade Eau de Parfum 20 ml |
| Marke | Chloé |
| Kollektion | Nomade |
| EAN | 3616302968206 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 20 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Freesia, Eikenmos |
| Preis pro Einheit | 255,00 € pro 100 ml |