20,20 €
Am Günstigsten30,40 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Thé des Vignes
Bodylotion - Normale huid - 200 ml
Bodylotion - Normale huid - 200 ml
20,20 €
| Artikel | Caudalie Thé des Vignes Bodylotion 200 ml |
| Marke | Caudalie |
| Kollektion | Thé des Vignes |
| EAN | 3522931003693 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodylotion |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Normale huid |
| Textur | Milk |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 10,10 € pro 100 ml |