42,20 €
Am Günstigsten49,90 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Resveratrol-Lift
Gezichtscrème - Gecombineerde huid - 40 ml
Gezichtscrème - Gecombineerde huid - 40 ml
42,20 €
| Artikel | Caudalie Resveratrol-Lift Gezichtscrème 40 ml |
| Marke | Caudalie |
| Kollektion | Resveratrol-Lift |
| EAN | 3522930004523 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtscrème |
| Volumen | 40 ml |
| Hauttyp | Gecombineerde huid |
| Textur | Milk |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 105,50 € pro 100 ml |