93,90 €
79,20 €
Am Günstigsten79,20 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e6/69/32/1738728344/103187_20_11zon.png?ts=1738728344)
Caudalie Premier Cru
Gezichtscrème - Droge huid, Normale huid - 50 ml
Gezichtscrème - Droge huid, Normale huid - 50 ml
79,20 €
| Artikel | Caudalie Premier Cru Gezichtscrème 50 ml |
| Marke | Caudalie |
| Kollektion | Premier Cru |
| EAN | 3522930004585 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtscrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Droge huid, Normale huid |
| Preis pro Einheit | 158,40 € pro 100 ml |