95,20 €
Am Günstigsten139,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera 212 VIP
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
139,95 €
| Artikel | Carolina Herrera 212 VIP Eau de Parfum 80 ml |
| Marke | Carolina Herrera |
| Kollektion | 212 VIP |
| EAN | 8411061711767 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 80 ml |
| Duftfamilie | Oriëntaals |
| Preis pro Einheit | 174,94 € pro 100 ml |