85,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Bobbi Brown Extra
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 30 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 30 ml
85,00 €
| Artikel | Bobbi Brown Extra Gezichtscrème 30 ml |
| Marke | Bobbi Brown |
| Kollektion | Extra |
| EAN | 0716170194264 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtscrème |
| Volumen | 30 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 283,33 € pro 100 ml |