49,99 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Aquasource Hyalu Plump
Dagcrème - Droge huid - 75 ml
Dagcrème - Droge huid - 75 ml
49,99 €
| Artikel | Biotherm Aquasource Hyalu Plump Dagcrème 75 ml |
| Marke | Biotherm |
| Kollektion | Aquasource Hyalu Plump |
| EAN | 3614273393492 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dagcrème |
| Volumen | 75 ml |
| Hauttyp | Droge huid |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 66,65 € pro 100 ml |