€ 85,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Bobbi Brown Extra
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 30 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 30 ml
€ 85,00
| Artikel | Bobbi Brown Extra Gezichtscrème 30 ml |
| Merk | Bobbi Brown |
| Collectie | Extra |
| EAN | 0716170194264 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 283,33 per 100 ml |