fbpx
info@mooi.nl

BEZORGSERVICE

Onze MOOI Parfumerie winkels zijn tijdens de lockdownperiode gesloten. Maar we zijn er natuurlijk nog steeds voor je. Neem contact op je met favoriete MOOI Parfumerie winkel en informeer naar de mogelijkheden voor het thuis laten bezorgen van je favoriete producten.

Omdat drogisterijen tijdens de lockdownperiode open blijven, kun je nog steeds in onze DA MOOI en Drogisterij & MOOI Parfumerie winkels terecht voor je vragen omtrent gezondheid en het kopen van noodzakelijke producten. We houden ons hierbij aan de richtlijnen van het RIVM.

Aalten
Tel: 06 83242420
Mail: info@dapennings.nl

Alblasserdam
Tel: 078-6912268
Mail: da.vanzessen@live.nl

Alkmaar
Mail: Komenalkmaar@mooi.nl

Barneveld
Tel: 0342-413193
Mail: daverweijbarneveld@oulook.com

Bergambacht
Tel: 0182 351268
Mail: info@rodenburgbeauty.nl

Bilthoven
Tel: 0307510053
Mail: bilthoven@mooi.nl

Borne
Tel: 074-2665821
Mail: defaamborne@mooi.nl

Castricum
Tel: 0251 671561
Mail: vandenhaak@mooi.nl

Dordrecht
Tel: 078-6175210
Mail: Parfumeriesterrenburg@outlook.com

Elst
Tel: 0481371264
Mail: vanoort@dawinkel.nl

Hapert
Tel: 0497-382606
Mail: y.schaafstra@gmail.com

Heiloo
Mail: komenheiloo@mooi.nl

Hoogeveen
Tel: 0528-263780 of 06-40014123
Mail: info@davanzwol.nl

Hoorn
Tel: 0229-277555
Mail: mooi@drogisterijverberne.nl

Middelharnis
Tel: 0187-482441
Mail: info@hisschemoller.nl

Nijverdal
Tel: 0548-621343
Mail: damooifredriek@outlook.com

Oosterbeek
Tel: 026-3390230
Mail: oosterbeek@mooi.nl

Putten
Tel: 0341-352118
Mail: daverweijputten@outlook.com

Rhoon
Tel: 010-5015457
Mail: damooirhoon@cocosoftmail.com

Rijssen
Tel: 0548-512317
Mail: rijssen@mooi.nl

Sint-Oedenrode
Tel: 0413 472404
Mail: winkel@da-vanderlinden.nl

Soest
Tel: 035-6090568 06-12483345
Mail: koksoest@mooi.nl

Tilburg
Tel: 013-5713777
Mail: heyhoef@mooi.nl

Vlaardingen
Tel: 010-4749157 of 06-44550004
Mail: martine@mooi-vlaardingen.nl
www.mooivlaardingen.nl

Vlissingen
Tel: 0118 856040
Mail: vlissingen@mooi.nl

Volendam
Tel: 0299 366739
Mail: gerroenesther@gmail.com

Voorburg
Tel: 070-3871367
Mail: voorburg@mooi.nl

Wageningen
Tel: 0317-412115
Mail: angeliquejonker@me.com

Wijk bij Duurstede
Tel: 0343410809
Mail: winkel@damooiwbd.nl

Winterswijk
Tel: 0543532833
Mail: dawinterswijk@gmail.com

Zoetermeer
Tel: 079-8897983
Mail: oosterheem@mooi.nl