fbpx
info@mooi.nl

BEAUTY PICK-UP SERVICE

Winkelen bij MOOI Parfumerie standalone winkels
Onze MOOI Parfumerie winkels zijn tijdens de lockdownperiode gesloten. Vanaf woensdag 10 februari 2021 mogen de gesloten MOOI Parfumerieën open voor afhalen. Neem contact op je met favoriete MOOI Parfumerie winkel en informeer naar de mogelijkheden voor het ophalen van je favoriete producten. Vanuit het kabinet is dit toegestaan mits er wordt voldaan aan de volgende voorwaarden:

  • Buiten afhalen
  • Binnen een afgesproken tijdsslot
  • Alleen afhalen
  • Minimaal vier uur tussen bestellen en afhalen

Vanaf woensdag 3 maart 2021 mogen de gesloten MOOI Parfumerieën tevens open voor winkelen op afspraak. We verwelkomen je graag in onze winkel op afspraak. Zo kunnen we nog steeds kennis laten maken met de mooiste producten én kunnen wij onze passie en kennis met jou delen. Neem contact op met je favoriete MOOI Parfumerie winkel en maak een afspraak om te komen shoppen.

Winkelen bij DA MOOI en Drogisterij & MOOI Parfumerie winkels
Omdat drogisterijen tijdens de lockdownperiode open blijven, ben je nog steeds welkom in onze DA MOOI en Drogisterij & MOOI Parfumerie winkels. Wij staan zoals altijd voor je klaar om je te helpen met je beauty en gezondheid vragen en delen zoals vertrouwd onze passie en kennis met je. We houden ons hierbij aan de richtlijnen van het RIVM.

Wil jij ook een bestelling plaatsen? Kijk hieronder voor de contactgegevens van jouw favoriete (DA) MOOI winkel of zoek hier jouw dichtstbijzijnde winkel.

Aalsmeer
Tel: 0297-324207
Mail: vanderzwaard@mooi.nl

Aalten
Tel: 06 83242420
Mail: info@dapennings.nl

Alblasserdam
Tel: 078-6912268
Mail: da.vanzessen@live.nl

Alkmaar
Mail: Komenalkmaar@mooi.nl

Alphen aan den Rijn
Tel: 0172-420232
Mail: da@drogisterij-herenhof.nl

Barneveld
Tel: 0342-413193
Mail: daverweijbarneveld@oulook.com

Bergambacht
Tel: 0182 351268
Mail: info@rodenburgbeauty.nl

Bilthoven
Tel: 0307510053
Mail: bilthoven@mooi.nl

Blaricum
Tel: 035-5382356
Mail: Mooiblaricum6@gmail.com

Borne
Tel: 074-2665821
Mail: defaamborne@mooi.nl

Breda
Tel: 076-5640750

Castricum
Tel: 0251 671561
Mail: vandenhaak@mooi.nl

Delft
Tel: 015-2575944
Mail: delft@mooi.nl

Dordrecht
Tel: 078-6175210
Mail: Parfumeriesterrenburg@outlook.com

Elst
Tel: 0481371264
Mail: vanoort@dawinkel.nl

Emmeloord
Tel: 0527-748073
Mail: emmeloord@mooi.nl

Etten-Leur
Tel: 076-5023080
Mail: renata@da-etten-leur.nl

Hapert
Tel: 0497-382606
Mail: y.schaafstra@gmail.com

Heiloo
Mail: komenheiloo@mooi.nl

Hoogeveen
Tel: 0528-263780 of 06-40014123
Mail: info@davanzwol.nl

Hoorn
Tel: 0229-277555
Mail: mooi@drogisterijverberne.nl

Middelharnis
Tel: 0187-482441
Mail: info@hisschemoller.nl

Nijverdal
Tel: 0548-621343
Mail: damooifredriek@outlook.com

Oosterbeek
Tel: 026-3390230
Mail: oosterbeek@mooi.nl

Putten
Tel: 0341-352118
Mail: daverweijputten@outlook.com

Rhoon
Tel: 010-5015457
Mail: damooirhoon@cocosoftmail.com

Rijssen
Tel: 0548-512317
Mail: rijssen@mooi.nl

Sint-Oedenrode
Tel: 0413 472404
Mail: winkel@da-vanderlinden.nl

Soest
Tel: 035-6090568 06-12483345
Mail: koksoest@mooi.nl

Tilburg
Tel: 013-5713777
Mail: heyhoef@mooi.nl

Vlaardingen
Tel: 010-4749157 of 06-44550004
Mail: martine@mooi-vlaardingen.nl
www.mooivlaardingen.nl

Vlissingen
Tel: 0118 856040
Mail: vlissingen@mooi.nl

Volendam
Tel: 0299 366739
Mail: gerroenesther@gmail.com

Voorburg
Tel: 070-3871367
Mail: voorburg@mooi.nl

Wageningen
Tel: 0317-412115
Mail: angeliquejonker@me.com

Wijk bij Duurstede
Tel: 0343410809
Mail: winkel@damooiwbd.nl

Winterswijk
Tel: 0543532833
Mail: dawinterswijk@gmail.com

Zoetermeer
Tel: 079-8897983
Mail: oosterheem@mooi.nl